místní akční skupina
Český Západ

aDům U Haranta
Nám. Kryštofa Haranta 30
349 53 Bezdružice
t+420 774 499 396
einfo@mascz.cz
NEJBLIŽŠÍ AKCEkeyboard_arrow_rightNAPIŠTE NÁMkeyboard_arrow_right

neziskový sektor

spolky, obecně prospěšné spolešnosti, aktivní veřejnost

15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně
místo působení: Černošín
IČ: 68782004
delegovaný zástupce: Tomáš Rusňák
zájmová skupina: sociální a zdravotní oblast

AEROKLUB ERPUŽICE
místo působení: Erpužice
IČ: 64884503
delegovaný zástupce: Rudolf Krchov
zájmová skupina: vzdělávání a mládež

Asociace soukromého zemědělství Tachov
místo působení: Stříbro
IČ: 22738851
delegovaný zástupce: Josef Masařík
zájmová skupina: zemědělství a krajina

BELULINO, z.s.
místo působení: Líšťany
IČ: 22885099
delegovaný zástupce: Mgr. Edita Šajtošová
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Hornicko-historický spolek, z.s.
místo působení: Planá
IČ: 48328511
delegovaný zástupce: Ing. Gustav Poncar
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Hornicko-historický spolek Stříbro
místo působení: Stříbro
IČ: 26596041
delegovaný zástupce: Mgr. Radek Strankmüller
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Kulturní a okrašlovací spolek - KOS, z.s.
místo působení: Planá
IČ: 22874917
delegovaný zástupce: Blanka Borůvková
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Liga lesní moudrosti, z.s.
místo působení: Chodová Planá / Michalovy Hory
IČ: 536474
delegovaný zástupce: Ing. Aleš Sedláček
zájmová skupina: vzdělávání a mládež

Spolek LOMY 39
místo působení: Kokašice / Lomy
IČ: 26648709
delegovaný zástupce: Mgr. Marie Platzká
zájmová skupina: vzdělávání a mládež

Martinus, z.s.
místo působení: Bezdružice / Křivce
IČ: 27003779
delegovaný zástupce: Jiří Bock
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Spolek Michalovy Hory
místo působení: Chodová Planá / Michalovy Hory
IČ: 26604817
delegovaný zástupce: František Marek
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Plzeňská dráha, z.s.
místo působení: Bezdružice
IČ: 66362016
delegovaný zástupce: Ing. Marek Plochý
zájmová skupina: turismus

Pomozme si sami, z.s.
místo působení: Olbramov
IČ: 70818801
delegovaný zástupce: Miroslav Tejml
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Občanské sdružení Poutníci od sv. Jana
místo působení: Konstantinovy Lázně / Okrouhlé Hradiště
IČ: 26681889
delegovaný zástupce: František Fabík
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Občanský spolek pro obnovu tepelského regionu (OSOTR) 
místo působení: Chodová Planá / Boněnov
IČ: 22668772
delegovaný zástupce: Aleš Moravec
zájmová skupina: kultura a komunitní život

RECEPTT
místo působení: Černošín
IČ: 26651360
delegovaný zástupce: Jan Dražský Florian
zájmová skupina: regionální rozvoj

Spolek za obnovu vesnice Svojšín
místo působení: Svojšín
IČ: 69457042
delegovaný zástupce: Tomáš Petráň
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Spolek za obnovu obce Hněvnice
místo působení: Hněvnice
IČ: 26645211
delegovaný zástupce: Milan Bouzek
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Spolek STROM (Stříbrští občané městu)
místo působení: Stříbro
IČ: 26633345
delegovaný zástupce: Tomáš Möller
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Záchranná služba Royal Rangers
místo působení: Lestkov
IČ: 22767649
delegovaný zástupce: Tomáš Rusňák
zájmová skupina: sociální a zdravotní oblast

ŽINAFA (ŽIvot NA FArmě)
místo působení: Újezd nade Mží
IČ: 22899383
delegovaný zástupce: Jaroslava Slepičková DiS. 
zájmová skupina: vzdělávání a mládež

ŘKF Konstantinovy Lázně
místo působení: Konstantinovy Lázně
IČ: 69982741
delegovaný zástupce: Mgr. Benedikt Milan Košlab, O.Praem.
zájmová skupina: kultura a komunitní život

ŘKF Planá u Mariánských Lázní
místo působení: Planá
IČ: 48328723
delegovaný zástupce: Mgr. Jaroslav Šašek
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Ing. Marek Babuška, CSc.
místo působení: Chodová Planá / Michalovy Hory
zájmová skupina: turismus

Jiří Bízek
místo působení: Bezdružice
zájmová skupina: turismus

Eva Bízková
místo působení: Bezdružice
zájmová skupina: výroba a služby

RNDr. Jiří Bytel
místo působení: Chodová Planá / Michalovy Hory
zájmová skupina: turismus

Mgr. Ing. Ivana Čejková
místo působení: Chodová Planá
zájmová skupina: zemědělství a krajina

Pavla Hyklová
místo působení: Chodová Planá 
zájmová skupina: výroba a služby

Ing. Josef Kessler
místo působení: Bezdružice
zájmová skupina: kultura a komunitní život

Monika Suchnová
místo působení: Kostelec / Ostrov u Stříbra
zájmová skupina: turismus

poslední aktualizace: 10. 3. 2017

© 2014 MAS Český Západ, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz).

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: info@mascz.cz nebo telefonu: +420 774 499 396